HAZIR OFİS

İşinizi hem prestijli hem de renkli bir ortamda kazanca dönüştürmeye hazır mısınız? Farklı ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan hazır ofisler WorkHub’da!

İsteğinize göre farklı metrekarelerde çalışabileceğiniz açılır pencereli ve ses yalıtımlı hazır ofislerde sadece önemli işlerinize odaklanın. Geri kalan her şeyi deneyimli ekibimiz halleder.

İstanbul Anadolu yakasının en merkezi noktalarından birinde her anınızı kazanca dönüştürmek için WorkHub Coworking alanlarından istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Böylece hem kendinize ait bir hazır ofise sahip olur hem de diğer WorkHub Coworking üyeleriyle sürekli etkileşim halinde olabilirsiniz. Bu sayede yeni iş ortaklıklarına imza atarken keyifle çalışabilirsiniz.

Ekibiniz her geçen gün büyüyor mu?

Hiç sorun değil! WorkHub’da sadece birkaç kişiden çok daha kalabalık ekiplere kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren çalışma alanları var. Üstelik dilediğiniz her an ekibiniz ve müşterilerinizle birlikte WorkHub toplantı odalarını kullanabilir, organizasyonlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

WorkHub’a ulaşmak çok kolay!

Ulaşım araçlarına sadece birkaç adım mesafedeyiz. Bu sayede her nerede olursanız olun yeni ofisinize kolayca gelebilirsiniz. Kendi aracınız mı var? Öyleyse arabayı nereye park edeceğim diye hiç dert etmeyin! Ücretsiz kapalı ve açık otoparkımızda yeriniz ayrıldı bile.

Peki, WorkHub dünyasında başka neler var?

 • Posta ve kargolarınız teslim alınır, güvenle saklanır ve dilediğinizde farklı bir adrese gönderilir.
 • Misafirleriniz güler yüzlü WorkHub ekibi tarafından karşılanır ve ağırlanır.
 • 7 gün 24 saat hizmete hazır yönetici asistanı sayesinde telefonlarınız şirket ismi ile cevaplanır ve yönlendirilir.
 • Ofisinize haftanın 7 günü 24 saat yani ne zaman isterseniz girebilir, toplantılarınızı ve görüşmelerinizi rahatça yapabilirsiniz.
 • Hızlı internet bağlantısını hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz (Fiber 100 mpbs bağlantı).
 • Ergonomik modern mobilyalarla döşenmiş ofisinizde sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Gün boyunca misafirlerinizle birlikte ücretsiz çay, kahve ve atıştırmalık ikramların tadını çıkarabilirsiniz.
 • IP telefon santralıyla ofis dışında olsanız da dilediğiniz her yerden arama yapabilir ve çağrılarınızı yanıtlayabilirsiniz
 • Ofis dışına adım atmadan yazıcı, tarayıcı, fotokopi, faks olanaklarından yararlanabilirsiniz.
 • Temizlik, IT, altyapı, toplantı odası hazırlığı gibi işler WorkHub’ın deneyimli ve güvenilir ekibi tarafından yapılır. Böylece tüm bunlarla uğraşmadan, rahatça işlerinize odaklanabilirsiniz.
 • 24 saat çalışan kapalı devre kamera ve alarm sistemi ile güvenliğiniz daima emin ellerde.

 - Kiralık Ofis | Hazır Ofis

Hazır Ofis; Modern ofis malzemeleri ile dizay edilmiş, işiniz için tüm ihtiyaçlarınızın hazır olduğu ofislerin, Donanımlı toplantı odaları, sizin için özel tahsis edilen telefon ile tüm firma ihtiyaçlarınızın karşılandığı konsepttir. Hazır Ofis, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi genel giderlere katlanmadan stopaj ödemeden, sekreter, ofis personel maliyetlerine bütçe ayırmadan kullanacağınız yeni nesil bir ofis modelidir.
Hazır Ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon hattı, temizlik, bina aidatı gibi genel giderleri için hiçbir bedel ödemezsiniz.
Uygun kira bedeli ile Prestijli bir ofise sahip olursunuz. Ayrıca Ofis dekorasyon ve kurulum masraflarız olmadan, sürpriz masraflar ile karşılaşmadan ofis kiralaması yapabilirsiniz. İşiniz için gerekli olan evraklarınız ve çantanız ile gelmeniz yeterlidir.
Ritim Ofis’i daha yakından tanımak için randevu alarak Hazır Ofislerimizi görebilir, size sunacağımız hizmetlerle hakkında yüz yüze detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sözleşme süresi 1 yıldır.

Personel sayınız arttığında veya azaldığında firma ihtiyaçlarınıza göre ekstra alanlar kiralayabilir veya küçülebilirsiniz.
Hazır Ofis kiraladığınızda, firmanıza kesilecek hizmet bedeli faturasından dolayı stopaj ödemezsiniz. Faturanızın KDV’sini aynı ay içerisinde gider olarak gösterebilirsiniz.
Hazır Ofis kiraladığınızda hafta sonları , resmi ve dini tatiller dahil her zaman 7/24 çalışabilirsiniz.
Ofis seçiminiz sırasında otopark kullanımı hakkında bilgi veriyoruz. Eğer seçtiğiniz ofis için otopark alanı var ise çalışma saatleri kapsamında aracınız için özel yer tahsis edilmiştir.

Hazır Ofis kiraladığınızda firmanızın  resmi kuruluş adresi olacaktır.
Dilerseniz mevcut şirketinizin yasal adresini Hazır Ofis’e taşıyabilirsiniz. Böylece bütün tebligat, kurye ve kargolarınız bu adreste uzman sekreterlerimiz tarafından teslim alınır ve size anlık bilgilendirmesi yapılır.

Telefon yanıtlama hizmetimiz ile firmanız adına tahsis edeceğimiz hattınız üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Şirketinize gelen her telefon, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kapasitede, uzman bir sekreter tarafından cevaplanır.

Standart bir çağrı karşılama süreci şöyledir:

 • Çağrınız firmanızın ünvanı ile yanıtlanır.
 • Arayan kişi, aranılan kişi ve kısaca arama nedenini öğrenir.
 • Gelen çağrı beklemeye alınır ve size ulaşır.
 • Çağrı içeriği ile ilgili kısa bilgi verilir,müsaitseniz çağrı aktarımı yapılır.
 • Müsait olmadığınızı belirtirseniz arayan kişi bilgileri e posta adresinize iletilir.
Elbette. Şirketinize gelen çağrıları nereye isterseniz oraya bağlayabiliriz.

Compare listings

Karşılaştırmak
Hızlı Teklif Al
Müşteri Hizmetleri
Kiralikofis.com
Merhaba 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?