Açıklama

Sanal Ofis

Çalışma veriminizi ve iş prestijinizi arttırın!

Aylık 150 TL‘den başlayan fiyatlarla…

 

SANAL OFİS KİRALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Çok seyahat ediyorsunuz, evden veya şehir dışından çalışıyorsunuz. Geleneksel bir ofise ihtiyacınız yok. İhtiyacınız kadar ödeyip, gelirinizi projelerinize harcamak istiyorsunuz. Sadece prestijli bir yasal adrese ve profesyonel iletişime ihtiyacınız var. O halde işini kolayca kurmak isteyen binlerce girişimcinin en akıllı ve ekonomik tercihi olan sanal ofisler tam size göre. OFFICE ISTANBUL farkı ve güvencesi ile dilerseniz hemen bugün bir sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

 

Neden Tercih Etmelisiniz?

 • Resmi adres olarak gösterebilme
 • Sekreterya ve mesai saatleri dışında telesekreter
 • Posta ve Kargo teslim alma
 • Büyük bir iş ağının bir parçası olursunuz

 

SANAL OFİS HİZMETLERİMİZ

 

SANAL OFİS: YASAL ADRES VE POSTA KUTUSU
 • Vergi levhanızda gösterebileceğiniz prestijli yasal adres
 • Gelen kargoların teslim alınması ve e-posta ile bildirilmesi
 • Müşteri odaklı ve dinamik iş gücü desteği

 

SANAL OFİS: TELEFON CEVAPLAMA VE FAKS
 • Firmanıza özel telefon numarası tahsisi
 • Telefonları firma ismi ile cevaplama ve yönlendirme
 • Firmanıza özel karşılama anonsu
 • Mesai saatleri dışında firmaya özel sesli mesaj kutusu
 • Paylaşımlı faks numarası tahsisi
 • Gelen faksların anında e-posta ile iletilmesi

 

SANAL OFİS: OFFICE LOUNGE KULLANIMI
 • Ortak kullanım alanlarında keyifli çalışmalar
 • Sınırsız self servis çay-kahve ve diğer ikramlar
 • Organize ettiğimiz etkinlikler ile sosyalleşme imkanı

 

SANAL OFİS: TOPLANTI ODASI HİZMETLERİ
 • Tam donanımlı fark yaratan toplantı odaları
 • Misafirlerinizin karşılanıp, ağırlanması
 • Projeksiyon, flip chart ve yazı tahtası
 • Yüksek hızlı wireless fiber internet
 • Çay-kahve servisi ve özel ikramlar
 • Yazıcı, faks ve tarayıcı olanakları

SANAL OFİS İLE ADRESİNİZ SABİT, İŞİNİZ HAREKETLİ!

OFFICE ISTANBUL sanal ofis konsepti sayesinde ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tüm avantajlarına uygun bir fiyatla, güvenli bir şekilde sahip oluyorsunuz.

Sanal ofis çözümleri ile firmanızı seçkin bir lokasyonda en düşük maliyetlerle kurmanın keyfini yaşayın. OFFICE ISTANBUL çözüm ortağınız olarak telefon, faks, tebligat ve postalarınızla ilgilenirken sizler işinize konsantre olun.

Dilediğiniz zaman müşterilerinizi tam donanımlı toplantı salonlarında ağırlayın. Gün boyu ortak çalışma alanlarımızda (Office Lounge) keyifli vakit geçirin.

Doğru yerdeki bir iş adresi ve şirketinizin adıyla yanıt verilen bir telefon numarası işinizde her türlü farkı yaratabilir. Potansiyelinizi ofis sorumluluklarına değil, işinizi büyütmeye harcayın.

Sanal Ofis

 

Sanal Ofisinizle Şirket Konumunuz Prestjli, Kartvizit Adresinizi İtibarlı

Siz ofise gelmeden de işleriniz yürüsün

180 TL’ den başlayan fiyatlarla resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’un en prestijli 18 noktasından birinde gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi dairesini tercih edebilirsiniz.

Workinton’da Sanal Ofis Üyeliğinizle;

Sanal Ofis üyeliğinizle çağrılarınızı şirket isminizle İngilizce ve Türkçe deneyimli bir ekip karşılar,

 • Evrak ve kargolarınız sizin için teslim alınır.
 • Dilediğiniz kişi sayısındaki toplantılarınızı, konforlu ve verimli şekilde gün boyu limitsiz çay, kahve ve lezzetli ikramlarla yapabilir.
 • Tüm Workinton şubelerindeki coworking alanlarından, üyeliğiniz kapsamında faydalanabilirsiniz.
 • İhtiyacınıza en uygun sanal ofis üyeliği ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton’da ihtiyacın olan her şey var!

 

Sanal Ofis ve Sekreterlik Hizmetleri

Sanal Ofis, fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurmak için yasal bir adrese ihtiyacı olanların, iş kurma maliyetlerini düşürerek, dilediği lokasyonumuzu yasal adresiniz olarak gösterebileceği, posta ve kargoların bize emanet olduğu üyelik modeli. Yeni şirket kurmak isteyenlerin vergi dairesine gittiklerinde yasal bir adres göstermeleri gerekiyor. Biz de, ister şahıs şirketi olun, ister limited şirketi, bu derdinize derman oluyoruz. Üstelik Kullanımsız Sanal Adres üyeliğimizle yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanız yeterli.

Açıklamalar

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz eOfis’te profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir.Tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, 37 A+ Plazada eOfis Business Lounge’ları ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz

Avantajlar

Düşük maliyet
Aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla, ek maliyetsiz olarak aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.
Prestijli, merkezi ve ulaşımı kolay iş adresi
Türkiye’nin 10 ilinde, 37 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan eOfis’lerden size en yakın ve işinize en uygun olan bir tanesini seçerek, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.
Operasyonel Destek
Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.
Özgürlük
Tüm eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan özgür çalışırsınız.
Ücretsiz Kullanım Hakları
eOfis üyeleri belli bir limite kadar, istedikleri lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir.
Kullandığın kadar öde
Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern ve profesyonel bir ofiste ya da tam donanımlı bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman eOfis’i arayarak, istediğiniz lokasyonda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de eOfis üyesi olarak size özel fiyatlarla.
Network
eOfis üyeleri 4000’e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. Üyelerimizin firma tanıtımlarını eOfis Network’e yaparak işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlarız.

Hizmetler

Prestijli yasal adres
Telefon hattı tahsisi
Firma ismi ile çağrı karşılama ve aktarma
Posta – kargo – faks takibi ve bildirimi
Resepsiyon karşılama
Tüm eOfis’lerde toplantı odası ve lounge kullanımı
Üyelere özel fiyatlarla kısa süreli ofis kiralama
37 A plazada business lounge kullanımı
Loungelarda tüm gün çay,kahve,su,atıştırmalıklar
Elektrik, su, iklimlendirme
Mobil (IOS
Sanal Ofis Nedir ?
Müşterilerinize işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz gibi firmanız adına gelen çağrı, faks, posta, kurye ve kargolarınızın karşılanarak size aktarıldığı, fiziki bir ofisinizin olmadığı, ancak hazır bir ofisin imkanlarından avantajlı maliyetlerle dilediğiniz ölçüde faydalanabileceğiniz bir çözümdür.

Neden Sanal Ofis’e İhtiyaç Duyayım ?

Çok seyahat eden biriyseniz, evinizden uzakta şehir veya ülke dışından çalışıyorsanız, dolayısıyla geleneksel bir ofise de ihtiyacınız yoksa, bir ofisin tüm maliyet ve sorumluluklarından kurtulmak için sadece prestijli bir yasal adrese ve profesyonel iletişime (sekreterya) ihtiyacınız var demektir. O halde binlerce profesyonel girişimci ve şirketin en akıllı ve ekonomik tercihi olan sanal ofis çözümleri tam size göre. Ve tabiki Work Office ayrıcalıkları ile

Sanal Ofisten Kimler Faydalanabilir ?

Limited ve Anonim Şirketler, Avukatlar, Doktorlar, Mühendisler, Mimarlar, Emlakçılar, Web Tasarımcılar gibi şahıs işletmeleri, freelance çalışanlar, tasfiye sürecine giren işletmeler ve belirli/belirsiz süreli olarak işini askıya alanlar vb.
Bizim mevcut telefon numaramızı sizin sisteminize yönlendirmemiz mümkün oluyor mu?

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Sanal ofiste her gün kullanacabileceğim bir ofisim oluyor mu?

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal ofis için yapılan vergi denetiminde sorun çıkıyor mu?

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz. Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Sanal ofis kavramı yasal mıdır?

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Dernek, Anonim Şirketi, Limited Şirketi veya Şahıs şirketi kurulumu yapabilir miyim?

Dernek kurulumunuzu sanal ofis olarak yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Habersiz bir ziyaretçi geldiğinde ne oluyor?

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Kontrat süresi ne kadar? Erken fesih durumu nedir?

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

İstediğim lokasyonda çalışabilir, müşterilerimle görüşebilir miyim?

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Vergi dairemin değişmesini istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Detay

Tarihinde güncellendi Eylül 14, 2021 en 12:12 am
 • Fiyat: 150 TL
 • Fiyat: Bunfo
 • Ofis Durumu: Sanal Ofis

Nereye Yakın?

Eğitim
İTÜ Yabancı Diller Yüksekokulu (0.08 km)
Good 1 yorumlar
İTÜ İşletme Fakültesi (0.11 km)
olağanüstü 3 yorumlar
İTÜ Taşkışla Kampusü (0.54 km)
olağanüstü 2 yorumlar
Mavidans Bale ve Dans Okulu (0.57 km)
olağanüstü 1 yorumlar
Işık Lisesi (0.6 km)
fakir 1 yorumlar
Gıda
Cahide 3D (0.04 km)
olağanüstü 9 yorumlar
Cloud 7 Restaurant & Bar (0.12 km)
Good 3 yorumlar
Atıştır Cafe (0.04 km)
Good 1 yorumlar
Machka Park Meyhanesi (0.12 km)
0 yorumlar
Küçükoğlu Et Dünyası (0.13 km)
0 yorumlar
Sağlık ve Tıp
Prof. Dr. Lemi Ergin Ibrahimoglu (0.2 km)
fakir 1 yorumlar
Emar Sağlık Hizmetleri (0.21 km)
olağanüstü 1 yorumlar
Dr. Emil Goldenberg (0.23 km)
fakir 1 yorumlar
Amrita Spa & Wellness (0.29 km)
Good 1 yorumlar
Prof. Dr. Mete Düren (0.32 km)
olağanüstü 3 yorumlar

Yürüme Skoru

İletişim

tüm ofisleri gör
Mustafa ÇELİK
 • Mustafa ÇELİK

Bu Ofis Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Compare listings

Karşılaştırmak
Mustafa ÇELİK
 • Mustafa ÇELİK
Hızlı Teklif Al
Müşteri Hizmetleri
Kiralikofis.com
Merhaba 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?