Kolektif House My Office Ataşehir Sanal Ofis

  • 200 TL
Lale Sokağı, Batı Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Ataşehir, İstanbul, Marmara Bölgesi, 34746, Türkiye, İstanbul,
Sanal Ofis Sanal Ofis

Kolektif House My Office Ataşehir Sanal Ofis

Lale Sokağı, Batı Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Ataşehir, İstanbul, Marmara Bölgesi, 34746, Türkiye, İstanbul,
  • 200 TL

Açıklama

Kolektif House My Office Ataşehir Sanal Ofis

Sanal Ofis nedir ve neden Sanal Adres üyeliği almalıyım?
+

Sanal Ofis, fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurmak için yasal bir adrese ihtiyacı olanların, iş kurma maliyetlerini düşürerek, dilediği lokasyonumuzu yasal adresiniz olarak gösterebileceği, posta ve kargoların bize emanet olduğu üyelik modeli. Yeni şirket kurmak isteyenlerin vergi dairesine gittiklerinde yasal bir adres göstermeleri gerekiyor. Biz de, ister şahıs şirketi olun, ister limited şirketi, bu derdinize derman oluyoruz. Üstelik Kullanımsız Sanal Adres üyeliğimizle yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanız yeterli.

Ödemeleri nasıl yaparım?
+

Fiyatlarımız 12 aylık sözleşme için geçerlidir. 12 aylık sözleşme bedelini ister otomatik olarak aylık ister tek seferde peşin olarak yapabilirsin. Vade ve ödeme koşullarıyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsin.

Yasal süreçler nasıl ilerliyor?
+

Şirket kurmak için ilk adım, doğru adrese sahip olmak. Herhangi bir ofise ihtiyaç duymadan adres gösterebilmek için yapman gereken tek şey Kolektif House Sanal Üyelik başlatmak. Üyelik için yapacağın sözleşmeyi vergi dairesine vermenle birlikte şirketleşme yoluna çoktan girmiş oluyorsun!

Vergi dairesi yoklama konusu nedir, nasıl ilerler? Yoklamayı kaçırırsam ne olur?
+

Vergi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır. Kolektif House ve üye arasında imzalanan sözleşmenin vergi dairesine teslim edilmesinden sonra adres teyidi için üyenin bağlı olduğu lokasyona vergi memurunun kontrole gelmesiyle birlikte üye adreste olduğunu teyit eder ve açılış işlemi tamamlanır. Üyenin yoklamayı kaçırması halinde Kolektif ekibi vergi memuruna adresin doğru olduğunu ancak üyenin lokasyonda olmadığını bildirir ve hemen sonrasında üyeyi süreçten haberdar eder.

Sanal Ofis üyeliği hangi mesleklere uygundur?
+

Muhasebe Uzmanlığı, Mali Müşavirlik, Avukatlık, Diyetisyenlik ve Psikologluk kurmak isteyenler başta olmak üzere her meslek sahibi için uygundur.

Gerekli evraklar nelerdir?
+

Mevcut şirketin taşınma işlemi için güncel vergi levhası imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gereklidir. Yeni şirket kuruluşu için kimlik yeterlidir.

Sanal ofisin lokasyonu önemli midir?
+

Evet. Sanal ofisin lokasyonu şirketin bağlı olacağı vergi dairesi sebebiyle önemlidir. Üyenin kurduğu şirket lokasyonun bulunduğu yeri kapsayan vergi dairesine bağlıdır. Kolektif House Levent, Zincirlikuyu vergi dairesine Kolektif House Maslak, Maslak vergi dairesine, Kolektif House Şişhane, Beyoğlu vergi dairesine, Kolektif House Ataşehir ise, Kozyatağı vergi dairesine bağlıdır.

Sanal ofis üyesi olunca toplantı odası kullanabiliyor muyum?
+

Toplantı odalarımızı da kullanmak isteyenleri önden düşündük, Kullanımlı ve Kullanımsız diye iki model oluşurduk. Kullanımlı Sanal Ofis üyesi olunca ayda 3 kere bağlı olduğunuz lokasyonu ziyaret edebilir ve ayda 3 saat toplantı odalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Peki Sanal Ofis hizmetleri neleri kapsar?
+

Sanal ofis kiraladığınızda hem yasal adres gösterme imkanı kazanıyorsunuz, hem de sizin adınıza posta ve kargolarınızı alıp saklıyoruz.

Kullanımsız Sanal Ofis üyelik modeliyle Kolektif’i ziyaret etmek istesem?
+

Kullanımsız Sanal Ofis üyelik modelinde, günlük 49 TL + KDV vererek dilediğin lokasyonumuzu kullanabilir, tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsin. Ayrıca, saatlik 120 TL + KDV’ye online ara yüzümüz üzerinden dilediğin toplantı odamıza rezervasyon yapıp, kullanabilirsin.

Networking, iş birliği imkanları nelerdir?
+

Kolektif House’ta 2000’in üzerindeki üye portföyümüzle aklına gelecek neredeyse her meslekten üyeyi tek bir çatı altında topluyoruz. Tüm üyelerimize ulaşmak ve tanışmak için Kolektif House’a geldiğinde, aile içi haberleşme platformumuz KoPlanet’e katılarak, iş birliği imkanlarından faydalanabilir, tüm Kolektiflilere dilediğin zaman ulaşabilirsin.

Posta ve kargo alım süreci nasıl olur?
+

Posta ve kargoların geldiğinde ilgili ekibimiz sana bilgilendirme maili atıyor ve aynı gün boyunca üyeliğinin ait olduğu lokasyonda senin için saklıyoruz.

Sekreterlik hizmeti nedir?
+

Sekreterlik hizmeti, kullanmak isteyenler için aylık ekstra 200 TL+KDV ücretlendirmeyle senin veya şirketin adına gelen telefonların karşılanması hizmetidir. Gelen aramalar isteğine göre telefonla ya da maille sonrasında sana aktarılır. Ek olarak dedike numaranı ücretsiz oluşturulur.

Yeme/içme imkanları lokasyonlarda var mı?
+

Kullanımlı Sanal Adres üyesi olduğunda ayda 3 gün Kolektif House’un lokasyonlarını kullanma hakkın oluyor. Bununla birlikte o gün içindeki sabah ve akşam üzeri ikramların da bizden! Kullanımsız Sanal Adres üyesiysen aylık 59TL + KDV ücretlendirme ile Dijital Üyelik satın alabilir, her ay 3 gün dilediğin lokasyonu kullanım hakkında sahip olabilirsin. Lokasyonlarda bulunduğun her gün ise ikramların yine bizden oluyor!

KoPerks nedir? Nasıl kullanırım?
+

Sporundan sanatına, yemesinden içmesine, Kolektif dünyamıza özel faydalandığımız, Kolektif’in marka bilincine yakın hissettiğimiz markalarla yaptığımız iş birliklerine KoPerks diyoruz. Bu iş birlikleri sayesinde markalardan Kolektiflilerimize özel ayrıcalıklar/indirimler alıyoruz. Amazon Web Services’den Cihangir Yoga’ya birçok farklı iş birliklerimizin nasıl kullanılacağını da arayüzümüden takip edebiliyorsun.

  • Şehir İstanbul
  • Alan Ataşehir

Detay

Tarihinde güncellendi Ekim 24, 2021 en 10:58 pm
  • Fiyat: 200 TL
  • Fiyat: Kolektif House
  • Ofis Durumu: Sanal Ofis

Nereye Yakın?

Eğitim
International Center İstanbul (1.33 km)
Good 1 yorumlar
Bilge Adam (1.57 km)
olağanüstü 1 yorumlar
Ak Eğitim Yabancı Dil Eğitim Merkezi (1.62 km)
fakir 1 yorumlar
Ameikan Kültür Dil Okulu (2.04 km)
olağanüstü 1 yorumlar
Özel Atacan Anaokulu (1.94 km)
fakir 1 yorumlar
Gıda
Fuaye No12 (0.1 km)
0 yorumlar
Lavazza (0.1 km)
Ortalama 1 yorumlar
Renka Sağlık Hizmetleri (0.17 km)
0 yorumlar
Migros (0.17 km)
Good 1 yorumlar
Marmaris Büfe (0.17 km)
Ortalama 2 yorumlar
Sağlık ve Tıp
Memorial Ataşehir Hastanesi (0.54 km)
Fair 2 yorumlar
Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi (0.84 km)
Good 3 yorumlar
Türkan Saylan Tıp Merkezi (0.97 km)
Good 1 yorumlar
Avicenna Hastanesi | Avicenna International Hospital (1.05 km)
Good 2 yorumlar
Dent Ataşehir (1.18 km)
olağanüstü 1 yorumlar

Yürüme Skoru

İletişim

tüm ofisleri gör
Sibel Nisa Çelik
  • Sibel Nisa Çelik

Bu Ofis Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Compare listings

Karşılaştırmak
Sibel Nisa Çelik
  • Sibel Nisa Çelik
Hızlı Teklif Al
Müşteri Hizmetleri
Kiralikofis.com
Merhaba 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?