HAZIR OFİS NEDİR?

 - Kiralık Ofis | Hazır Ofis

HAZIR OFİS NEDİR?

İş dalları, çalışma koşullar ve iş alanlarından beklentilerin değişmesi beraberinde gerçekleşen değişimlere ayak uyduran yeni konuları da beraberinde getirmiştir. Günümüzde işe odaklanma ve direkt olarak iş konuları ile ilgilenme beklentileri ofislerde ve ofis hizmetlerinde farklılaşmayı getirmiştir. Bu noktada devreye giren hazır ofis kavramı geçmişte kurulmuş ve faaliyette olan şirketler tarafından kullanılabildikleri gibi özellikle kuruluş sürecinde olan şirketlerin tercihinde de olan bir hizmettir. Şirketlerin genel masraflarının yanı sıra personel ve kuruluş giderini de en aza indirmek amacı ile tercih ettiği bir yöntemi ifade etmektedir. Bu sistem ile şirketler yapacakları harcamalara dağılmak yerine mevcut ofis sistemine dahil olarak işlerine odaklanabilmektedir. Şirketler ofis malzemeleri ve diğer ofis giderlerine dağılmaktan ziyade bu hizmetleri bir arada alarak hem minimum düzeyde maliyetle hem de kendisine has bir ofis hizmeti ile işlerini yürütebilmektedir.

 - Kiralık Ofis | Hazır Ofis

Hazır Ofisler Kimler için Uygundur?

Freelans çalışanlar, avukatlar, reklam ve pazarlama sektörü gibi branşlar başta olmak üzere bütün meslek mensupları hazır ofis hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Hazır ofisler zaman ve maliyet tasarrufu başta olmak üzere pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Açılacak olan işyeri için kiralanacak olan  yerlerin kira depozitoları, emlakçı komisyonları, temel kuruluş masrafları dışındaki eşya masraflarının büyük bölümü noktasında avantaj sağlamaktadır. Hazır ofislerin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise giderlerin toplu olarak ödenmesi ve ayrı ayrı farklı giderlerin ödenmesinin önüne geçilmektedir. Böylelikle de şirketler direkt olarak odaklanma imkanı elde edebilmektedir.

Birçok konuda avantaj sağlayan ofislerden yararlanmak isteyen pek çok kişinin düşündüğü ve araştırdığı konulardan bir diğeri ise hazır ofis ücretleridir. Hazır ofis ücretleri direkt ofis ve eşya kiralamaktansa bu hizmetler daha uygun ve hesaplı bir hal almaktadır. Ancak yine de hazır ofis ücretleri çok geniş bir ücretlendirme skalasına sahip olabilmektedir. Bunun nedeni ise kiralanacak olan hazır ofisin bulunduğu semt, ofisin genişliği, içerisindeki malzeme ve ekipmanlar gibi faktörlere göre şekillenmektedir.

Hazır Ofis Avantajları

Hazır ofis aynı zamanda çok çeşitli imkanları da bir araya getirebilmektedir. Bunlar arasında ofis kiralanırken anlaşılan bedellere otopark ve sekreter hizmetleri gibi hizmetlerin yanı sıra toplantı salonlarından yararlanma gibi hizmetleri de eklenebilir. Güvenlik ve günlük ya da aylık olarak sağlanan temizlik imkanları da hazır ofisler içerisinde sunulan imkanlar arasında yer alabilmektedir. Bu şekilde hazır ofis imkanları hem yeni kurulan şirketlere maddi olarak kolaylık sağlayabildiği gibi daha büyük şirketlerin ise ek masraflara girmesinin önüne geçmektedir.

Tüm hazır ofisleri görmek ve uygun fiyatlara ofis kiralamak için lütfen buraya tıklayın.

Sonraki gönderi

UYGUN FİYATA HAZIR OFİS

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak
Hızlı Teklif Al
Müşteri Hizmetleri
Kiralikofis.com
Merhaba 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?